На Тячівщині горіла церква

Опубліковано:

Протягом минулої доби, 23 червня, на Закарпатті трапилося 5 пожеж.

Про це prozahid.com повідомили в прес-службі  Управління ДСНС України у Закарпатській області

Зокрема трапилася пожежа в церкві Святого Пантелеймона Української Православної Церкви Московського Патріархату, 2006 року побудови, за адресою: Тячівський район, с. Нересниця, вул. Гірська. Пожежею знищено крівлю та перекриття на площі 150 м 2. Причина пожежі та збитки встановлюються.

Загорання сухої трави на відкритій території за адресою: Іршавський район, с. Мідяниця, урочище “Ліщани”. Пожежею знищено суху траву на площі 2 Га. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем. Прямі збитки  встановлюються. 

 

Загорання сміття на відкритій території за адресою: м. Ужгород, вул. Тельмана б/н. Пожежею знищено сміття на площі  0,0005 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються.

 

Пожежа в надвірній споруді за адресою: Мукачівський район, смт Чинадійово, вул. Борканюка. Пожежею знищено крівлю надвірної споруди та частину домашнього майна. Причина пожежі та збитки встановлюються.

 

Пожежа в навісі з сіном за адресою: Іршавський район, с. М. Коропець, вул. Лісна. Пожежею знищено 2 т сіна, пошкоджено трактор Т-16 1983 р.в. Прямий збиток – 4000 грн. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем власника.

 

Всього з початку року на Закарпатті трапилося вже 732 пожежі.

Про Захід