Лунченко хотів ходити на відкриття об’єктів як попередня влада

Опубліковано:

Сьогодні, 15 вересня, екс-голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко дав підсумкову прес-конференцію щодо результатів своєї роботи на посаді губернатора.
Він повідомив, що дав свою кінцеву згоду на участь у позачергових виборах до Парламенту. Подякував журналістам за співпрацю та мир і спокій у регіоні, які вдалося досягнути спільними зусиллями: “Багато викликів кинула доля, було багато труднощів, які вдалося подолати разом. Це були непрості часи після революції Гідності. У нас є певні досягнення та напрацювання. Не дивлячись на те, на якій посаді я буду − працюватиму на благо регіону”.
За цей час вдалося зробити те, що не вдалося попередньому керівництву, відзначив Валерій Лунченко: “Я би теж хотів як попереднє керівництво ходити щомісяця на відкриття якихось об'єктів, але, на жаль, ходив на поховання наших солдатів”
Також екс-губернатор повідомив, що станом на 1 вересня вдалося погасили дебіторську заборгованість 140 мільйонів − це переважно борги по зарплаті. Наразі майже немає таких підприємств, які мають попередню заборгованість, зауважив колишній голова ОДА.
Також похвалився Валерій Лунченко і розбудовою дорожньої інфраструктури. Провели залучення кредитних коштів під будівництво та реконструкцію доріг зроблено проекти, пройдені експертизи тощо.
Крім того, екс-губернатор розповів, що вдалося знайти механізми скорочення споживання природного газу областю − забезпечена 30% оптимізація. Також вдалося забезпечити реверс газу із Словаччини.

Про Захід


Про Захід