Чи будуть парламентські вибори чесними?

Опубліковано:

 16 жовтня, о 12.00, в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Громадського Руху ЧЕСНО, де активісти та громадські діячі презентують підсумки роботи Верховної Ради 7-го скликання та озвучать громадські вимоги до кандидатів у депутати.

Під час заходу експерти розкажуть про початок агітації у регіонах, формування складу окружних виборчкомів, ризики, які вже впливають і ще можуть вплинути на перебіг кампанії. В умовах, коли позачергові вибори пройдуть за “старими правилами” громадські вимоги до кандидатів у депутати будуть оприлюднені активістами, які також розкажуть, як боротимуться за доброчесність та прозорість наступного Парламенту. Також, буде презентований новий проект “Депутати, на дебати!”.

Із журналістами зустрінуться:

– Юлія Дуб, представник Руху Чесно;

– Володимир Феськов, координатор ОПОРИ у Закарпатській області;

– Надь Ваць, голова Ужгородської організації ФРІ.

Окрім цього, про залучення молоді до контролю за виборчим процесом та креатив у донесенні інформації до студентства розповідатимуть члени Ужгородської організації “Фундація регіональних ініціатив”

Довідково:
Кампанія “Чесна Рада” реалізується коаліцією учасників Руху ЧЕСНО – громадськими організаціями Інститут Медіа Права, Інтерньюз-Україна, Центр UA, Фонд “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва – у партнерстві з IFES-Україна. Всі результати дослідження кандидатів у народні депутати України буде представлено на офіційному сайті Руху – www.chesno.org.

***
Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою:
м. Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4
Початок о 12.00
Запрошуються представники усіх ЗМІ.


Про Захід