Грузин до Європи не дійшов

Опубліковано:

 Бо всі плани грузина зруйнувала закарпатські прикордонники.

Прикордонники відділу “Лужанка” в Мукачівському районі повідомили про те,що виявили громадянина без документів, який мав намір перетнути кордоні потрапити до Європи. Прикордонники сповістили правоохоронні органи,котрі з`ясували, що особа без документів – громадянин Грузії 1980 року народження.

 

Відповідно з документами сектору Укрбюро Інтерполу УМВС України в Закарпатській області, чоловік перебуває у міжнародному розшуку за вчинення ряду шахрайств. Із надісланих матеріалів встановлено, що цей громадянин Грузії ще 4 грудня 2012 року був засуджений міським судомм.Тбілісі до 21 року 6 місяців позбавлення волі.Відтак, надійшло прохання правоохоронних органів Грузії про арешт та екстрадицію вказаної особи.

Керуючись ч.2 ст.582 Кримінально-процесуального кодексу України (особливості затримання особи,якавчинила кримінальне правопорушення за межами України) та на підставі ст.208 цього ж кодексу (затримання особи, яка підозрюється у вчиненні злочину) чоловіка затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання Мукачівського міського відділу міліції.

 

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС


Про Захід