Троє чоловіків померли під землею

Опубліковано:

 В каналізаційному колодязі завглибшки близько 10 метрів чоловіки проводили ремонтні роботи.

12 вересня о 13:45 до служби порятунку “101” повідомили, що біля мотелю-ресторану “Круїз” у селі Холмок Ужгородського району, троє осіб впали у каналізаційний колодязь. На місце пригоди негайно було направлено рятувальників 14-ої Державної-пожежно-рятувальної частини міста Ужгород.

По прибуттю на місце з'ясувалось, що в каналізаційному колодязі завглибшки близько 10 метрів чоловіки проводили ремонтні роботи. Один з них, вочевидь надихавшись отруйними парами, не втримався та впав на дно колодязя, інший відразу ж поспішив на виручку товаришеві й також впав на дно. Третій хлопець покликав на допомогу працівників мотелю-ресторану та також поспішив на допомогу двом своїм товаришам. На жаль, і його спіткала участь попередників.

Рятувальники, озброєні спеціальним обладнанням, по черзі витягнули на поверхню трьох непритомних хлопців та передали їх до рук медиків. Каретами “швидкої допомоги” постраждалих було доправлено до Ужгородської міської лікарні. На жаль, попри всі намагання лікарів, потерпілі померли. Загиблі були мешканцями Ужгородського району 1982,1987 та 1990 років народження.

Деталі трагедії з'ясовують правоохоронці, повідомляє ДСНС України у Закарпатській області.


Про Захід