Валерій Пацкан отримав 38-й номер в списку Блоку Петра Порошенка, Лунченко – 19-й в «Народному фронті»

Опубліковано:

За підсумками сьогоднішніх з'їздів політичних партій у Києві стали відомі імена кількох представників Закарпаття, що матимуть значні шанси продовжити роботу в майбутньому парламенті після виборів 26 жовтня.

Зокрема, народний депутат Валерій Пацкан (фракція “Удар”) потрапив до четвертого десятку списку “Блоку Петра Порошенка”. Він йде під 38-м номером.
“Отже, довірили 38 місце у загальному списку Блока Петра Порошенка. Головне завдання – зробити все можливе, щоб новий склад парламенту якісно відрізнявся від поточного скликання Ради”, – написав політик на своїй сторінці в фейсбуку.

Губернатор-сумісник Валерій Лунченко (фракція “Батьківщина”), який так і не відмовився від свого мандату, працюючи на чолі Закарпатської області, теж знову йде до парламенту. В списку “Народного фронту” Арсенія Яценюка він отримав 19-й номер.
“”Народний фронт”. 19 номер.

Рішення приймали командно. Передвиборча програма повністю співпадає з основними напрямками роботи уряду Арсенія Яценюка. Я, як представник виконавчої влади і команди Прем'єра впевнений: для реалізації усіх запланованих реформ і прискорення євроінтеграційних процесів потрібно згуртуватися і іти єдиним фронтом. “Народним фронтом”, – подлився він радістю в своєму акаунті.

Крім того вже відомо, що на мажоритарному окрузі №68 (Ужгород, Ужгородський район, Чоп) команду Президента Порошенка представлятиме відомий в місті підприємець Роберт Горват. Про це також стало відомо з фейсбуку пана Роберта.

“З'їзд підтримав мою кандидатуру від “Блока Петра Порошенка” по 68 округу. Дякую за довіру”, – лаконічно написав кандидат.

Про Захід


Про Захід