Фотографії знову допоможуть армії

Опубліковано:

Сьогодні, 14 вересня, в Ужгороді на пішохідному мості відбулася фотовиставка “Фото для народу”, яку організувало ГО “Молодіжне крило УДАРу” Закарпаття.
У конкурсі могли взяти участь всі охочі, для цього потрібно було принести свою роботу та вивісити її на пішохідному мості.

Основна мета акції – зібрати кошти для допомоги військовим, що знаходяться у зоні АТО.

Замість в.о. мера Ужгородської міської ради Віктора Щадея найкращу фотографію з представлених світлин обирала його радниця Ольга Гатнер. Автор призової роботи − Іван Шете.

“Приз глядацьких симпатій” отримав Максим Чумак: саме його світлина отримала найбільшу підтримку від користувачів соцмереж.
Відібрати ще одно найкраще фото довірили найменшеньким. Для цієї роботи вибрали дівчинку з натовпу. Номінацію “Дитячий вибір” отримала світлина Наталії Шукаль.

А призами для переможців фотовиставки стали подарунковий сертифікат в супермаркет “Дастор”, картка пам'яті та квитки в кінотеатр “П'ятий елемент”. Крім того, маленька суддя за свою працю отримала квитки в цирк.

Всі роботи, які представлені до конкурсу можна тут же придбати. Всі отримані від цього кошти підуть на потреби закарпатськаих військових, які беруть участь в АТО.

Про Захід


Про Захід