Франківчани заздрять дорогам Закарпаття

Опубліковано:

 Дорожники Прикарпаття збираються провідати своїх колег із нашого краю, щоб вивчити їх досвіду ремонтування доріг. 

Про це повідомляє сайт “Паралелі”.

Франківчани вкрай незадоволені станом доріг в області, тож обговорювали цю проблему на засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування голів районних рад. 

Голова Івано-франківської облради Василь Скрипничук, зокрема, розказав: “Минулого тижня я був на Закарпатті і з певним здивуванням відкрив для себе, що буквально за якийсь рік стан доріг у наших сусідів набагато поліпшився. Там органи місцевого самоврядування успішно співпрацюють у цій справі з підприємцями, народними депутатами України від області, акумулюють кошти із бюджетів різного рівня. Завдяки цьому здійснили капітальний та ямковий ремонти всіх основних доріг і вже взялися за ремонт бічних доріг у селах”.

“В. Скрипничук запропонував сформувати робочу групу з голів районних рад, фахівців дорожнього господарства, щоб вона вже наступного тижня поїхала вивчати повчальний досвід закарпатців. Раціональні зерна цього досвіду буде враховано при допрацюванні проекту регіональної Програми розвитку, ремонту та утримання автодоріг області, повідомило видання.


Про Захід