В День Ужгорода проведуть акцію «Здай макулатуру – збережи життя»

Опубліковано:

 У рамках відзначення Дня Ужгорода 27 вересня ЗОО “Всеукраїнська Екологічна Ліга” ініціює проведення екологічної акції “Здай макулатуру – збережи життя”.

Акція проводитиметься з метою збору коштів для потреб “128-ї окремої гвардійської Туркестансько-Закарпатської двічі Червонопрапорної механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України” (надалі – Бригади).

Збір макулатури буде здійснюватись із залученням ряду фінансових структур, органів освіти, державних та приватних організацій. Для цього від організацій потрібно тільки зібрати макулатуру до 23 вересня 2014р., а організатоти забезпечать її вивіз та прийом за допомого підприємця Повхан Я.І.

Вивіз буде здійснюватись в період з 23 по 27 вересня, оскільки приймати участь будуть також організації з міста Ужгород, Мукачево та Перечин.

Вартість 1 кг макулатури складає 1 грн. 20 коп. Це значно вище середньоринкової (60 коп./кг.), і саме таким чином Повхан Я.І. теж долучається до акції.

Кожен мешканець міста також буде мати змогу здати макулатуру. В рамках відзначення Дня Ужгорода 27 вересня активісти ініціюють проведення екологічної акції “Здай макулатуру – збережи життя” на площі Театральній (біля сцени), де кожен буде мати змогу здати макулатуру.

Окрім того там можна буде придбати продукцію hand made, яку активісти виготовили спільно з друзями з метою продажу для закупівлі медикаментів, для потреб військовослужбовців.

За додатковою інформацією та з питань участі просимо звертатись до керівника екологічної акції “Здай макулатуру – збережи життя” Химич Ольги.

Контактний телефон: 0508453928,

e-mail: [email protected]


Про Захід