В Ужгороді газету сім’ї Погорєлових роздають вже й у соборі отця Сидора

Опубліковано:

Сьогодні, 11 вересня, в Ужгороді у кафедральному соборі Кирила і Мефодія роздають всім охочим газету “Унґвар”, яка підконтрольна родині Погорєлових.
Про те, що після святкової літургії (сьогодні християни східного обряду відзначають Главосіки) на вході до кафедрального собору роздають часопис, “Про Захід” повідомив читач, з проханням дізнатися, чому саме це видання має такі преференції в соборі отця Сидора. Стосик газет викладений на стільчику біля входу, доволі швидко розійшовся між прихожанами, позаяк тижневик розповсюджується безкоштовно. Журналісту “Про Захід” вдалося зафіксувати останній залишений кимось при вході примірник газети.
Судячи з того, що всю першу шпальту видання займає фото сина екс-мера, депутата Ужгородської міської ради Андрія Погорєлова, а цілий розворот тижневика відведений під інтерв'ю з депутатом, схоже, що син екс-мера потроху готується до виборів. До чергових виборів у місцеві ради залишається ще більше року, коли можуть відбутися позачергові − невідомо. Однак, реєстрація кандидатів у одномандатних округах на позачергові вибори до Парламенту ще не завершена, тож варто слідкувати за інформацією сайті ЦВК. Адже скидається на те, що Андрій Погорєлов може найближчим часом включитися у виборчу гонку.
До речі, газета “Унґвар” з'явилася також у поштових скриньках ужгородських багатоповерхівок. Чималий тираж, як для закарпатських друкованих ЗМІ − 52 тисяч примірників також наводить на думку про політичну агітацію.

Як вже раніше писав “Про Захід” нещодавно у підсобному приміщенні Хрестовоздвиженського Кафедрального Собору УПЦ МП роздавали газету “Правозахист”, яка останнім часом подає публікації про неофашистську владу в Україні та нагнітає істерію щодо подій на Сході держави. 

 

Лариса РОМАНЮК “Про Захід”


Про Захід