Прокуратура взялася за посадовців причетних до “оборудок” з землею УжНУ

Опубліковано:

 Прокуратурою м. Ужгород стосовно службових осіб Ужгородської міської ради розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України). Йдеться про службовців міськради, які на підставі рішення Ужгородської міської ради, затвердили проект відведення та надали УжНУ земельну ділянку площею понад 2,7 га для розміщення багатоповерхової будівлі по вул. Університетській в м. Ужгороді.

Події мали місце у 2007 році, відтак, вже у жовтні 2010 року між Ужгородською міською радою, ТОВ “Житловий комплекс УжНУ”, ТОВ “Ужгородський житловий комплекс” та ДВНЗ “УжНУ” укладено договір суперфіції. Вказаний договір було укладено всупереч вимогам Земельного кодексу України.

Окрім цього, укладаючи даний договір, міська рада фактично передала земельну ділянку площею понад 2,7 га із числа особливо цінних земель для забудови, нормативно-грошова оцінка якої складає понад 3 млн. грн.

Укладаючи договір про передачу у суперфіціарне користування зазначеної земельної ділянки ТОВ “Житловий комплекс УжНУ” та ТОВ “Ужгородський житловий комплекс”, які не відносяться до ДВНЗ “УжНУ”, Ужгородська міська рада розпорядилась землями держави та навчального закладу, чим завдала тяжкі наслідки державним інтересам та інтересам ДВНЗ “УжНУ”.

Матеріали вже скеровано для організації досудового розслідування в Ужгородський МВ УМВС України в Закарпатській області.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


Про Захід