Допомогу від фестивалю “ЗаСіч” доправили в зону АТО

Опубліковано:

 Закарпатські свободівці доправили в зону АТО допомогу від фестивалю “ЗаСіч”
8 вересня 2014 року з Ужгорода в дорогу вирушив вщент завантажений автомобіль. Томаш Лелекач та Василь Юрочко після фестивалю зголосились на мікроавтобусі доставити допомогу, зібрану на фестивалі, а також надану комітетом із гуманітарного забезпечення війська.

Вчора ввечері закарпатські націоналісти прибули на розподільчу базу в місто Слов'янськ для визначення маршрутів та подальшого забезпечення сил антитерористичної операції провізією, засобами захисту, ліками та иншими необхідними на фронті речами. Опісля в Ізюмі зустрілись із народними депутатами фракції ВО “Свобода”, що вирушили боронити Україну, та великоваговою вантажівкою допомоги від Валерія Чернякова.

Нагадаємо, на благодійному концерті у межах фестивалю “ЗаСіч” було зібрано 11 тис. грн, які націоналісти витратили на потреби спецбатальйону “Січ”. Перша партія допомоги призначена закарпатцям, що служать у батальйоні “Січ” та 1-му і 2-му об'єднаному батальйоні Нацгвардії. Нагадаємо, що вже майже два місяці в зоні АТО перебуває голова Закарпатської обласної організації ВО “Свобода” Олег Куцин, який розвозить допомогу на передовій, у ті місця, які залишаються осторонь волонтерської допомоги.

Головний меценат фесту “ЗаСіч” Ігор Ващенко розповів: “Майже кожного дня ми спілкуємося з Олегом Куценим, який повідомляє про нагальні потреби військових та силовиків на сході. Виходячи з цього списку разом із місцевими підприємцями шукаємо кошти для придбання необхідного обладнання. Це, зокрема, спальники, шоломи, бронежилети, термобілизна і теплий одяг, оскільки осінь внесла погодні корективи. Ми не вперше відправляємо допомогу на схід. Нещодавно наші хлопці відвезли три пікапи для штурмових операцій, тепер мікроавтобус, і на цьому не зупинимося”.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”


Про Захід