Міндоходів інформує

Опубліковано:

ГУ Міндоходів у Закарпатській області інформує платників про функціонування Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу Державної фіскальної служби України.

Завдяки роботі “ЗІР”, який є загальноукраїнським, у закарпатців є можливість отримати своєчасну, достовірну і повну довідкову інформацію з податкових, митних та питань про єдиний соціальний внесок.

Інформаційне наповнення “ЗІР” здійснюється за результатами звернень платників до Контакт-центру (щорічно понад 1 млн. звернень) та з метою зменшення витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою.

Зазначимо, що у розділах “ЗІР” функціонують такі блоки: “Запитання-відповіді з Бази знань”, “Нормативні та інформаційні документи” та “Письмові консультації”. Інформація систематизована тематично:

– оподаткування;

– митна справа;

– ЄСВ;

– електронний цифровий підпис.

Варто відмітити, що ресурс передбачає можливість надання пропозицій з технічних питань його роботи шляхом використання “Форми зворотнього зв'язку”, розміщеної в рубриці “Про ресурс”.

Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб-портал ДФС України, розділ “Інформаційно – довідковий ресурс”.

Крім цього, відповіді на запитання платників надаються працівниками Контакт-центру з 8:00 до 20:00 год. (крім суботи та неділі) за тел. 0 800 501 007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно).

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід