В Ужгороді стартували змагання, на яких показують справжню силу духу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано:

 Сьогодні, 11 вересня, в Ужгороді відкрилися фінальні змагання ІІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”, які триватимуть два дні − з 11 по 12 вересня у спорткомплекс “Юність”. 13 вересня відбудеться від'їзд учасників.

Програмою передбачено змагання з шести видів спорту – армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів. До Ужгорода завітали представники всіх областей України, крім Луганської та Автономної Республіки Крим.
Після урочистої церемонії відкриття турніру, на якому з вітальним словом виступили заступник голови Закарпатської облдержадміністрації, Андрій Сербайло, почалися змагання одразу у кількох видах спорту: настільний теніс (жінки), гирьовий спорт, шахи, бомбаскет (жінки) та дартс (жінки).

Змагання триватимуть цілий день, а ввечері його учасники відвідають концерт майстрів мистецтв Закарпатської області в обласній філармонії.
Завтра до перерахованих видів спорту додасться ще змагання з армспорту, а ввечері відбудеться церемонія нагородження переможців та урочисте закриття Спартакіади.

Про Захід


Про Захід