Закарпатські платники акцизного податку сплатили до бюджету понад 28 мільйонів гривень

Опубліковано:

З початку року в Закарпатській області суб'єкти господарювання сплатили 28 млн. 108 тис. грн. акцизного податку з вироблених в Україні товарів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата податку зросла на 8,6 млн. грн.

Слід зазначити, що акцизний податок в області займає третє місце у структурі податкових надходжень до Державного бюджету після податку на додану вартість і податку на прибуток підприємств.

Нагадаємо, що в Україні буде впроваджено податкову реформу, яка представлена Кабміном на розгляд Верховної ради. В результаті акцизний податок буде якісно видозмінено. Так, до цього податку будуть входити: сам класичний акцизний податок і додаткові платежі, які по своїй правовій природі прив'язані до акцизу. Тобто в новий, трансформований податок буде входити сам збір за першу реєстрацію транспортного засобу, екологічний податок (з палива), збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід