Ні темряві!

Опубліковано:

Цього тижня у Новому районі почали встановлювати опори для вуличного освітлення. На внутрішньоквартальних територіях Легоцького/Капушанської вже 11 таких опор. Про це ще у вівторок на своїй сторінці у “Фейсбуці” (https://www.facebook.com/shchadey?ref=ts&fref=ts) повідомив в.о. міського голови Віктор Щадей:

“Раніше чомусь ніхто не переймався освітленням внутрішньоквартальних територій. Радий, що нам нарешті вдалось розпочати Програму модернізації зовнішнього освітлення. Всього цієї осені плануємо встановити 150 нових опор та світильників в дворах багатоповерхівок, а також відремонтувати непрацюючі”.

Директор підприємство “Промтехобладнання” (саме це підприємство виконує роботи) Володимир Кордонець розповів “Про Заходу”, що внутрішньо квартальне освітлення буде ще на вулицях Перемоги, Можайського, 8 Березня, Дівочій, Генерала Свободи.

Крім встановлення опор для нових світильників, замінюють лампи і в старих. Замість малоефективних ламп розжарювання ставлять енергозберігаючі світлодіодні. Всі ці роботи виконуються у рамках Програми модернізації мереж зовнішнього освітлення. Її сесія міської ради затвердила ще у 2011 році. Перший етап завершився ще тоді, а для того, щоб почати другий, не вистачало коштів. Процес заміни старих лапм триватиме 3 роки – до 2016 включно.

“Про Захід”


Про Захід