5,6 мільйонів гривень єдиного податку сплатили суб’єкти господарювання Берегівщини

Опубліковано:

 Суб'єктами господарювання Берегівщини сплачено 5,6 млн. грн. єдиного податку

За січень – серпень 2014 року суб'єкти господарювання – юридичні та фізичні особи-підприємці, які перебувають на обліку в Берегівській ОДПІ та застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 5,6 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року це на 1 млн. грн. більше.

Переважну частину надходжень забезпечили фізичні особи – “спрощенці” – вони сплатили до бюджету 4,2 млн. грн. Юридичні особи спрямували до бюджету 1,4 млн. грн. єдиного податку.

“Забезпечення стабільних надходжень від сплати єдиного податку вдалося досягти завдяки підвищенню якості податкового сервісу для платників податків, створенню комфортних умов для діяльності малого бізнесу, а також взаємодії з органами місцевого самоврядування”, – зазначає перший заступник начальника Берегівської ОДПІ Петро Дудаш.

Нагадаємо, що платники мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді. До того ж за власним рішенням протягом року спрощенці мають змогу змінювати групу або ставку податку.

Суб'єкти підприємницької діяльності – фізичні та юридичні особи можуть отримати детальну консультацію про спрощену систему оподаткування від фахівців Берегівської ОДПІ у ЦОП у м. Берегове за адресою: вул. Фабрична, 53 та за телефонами 2-35-48, 4-26-27.

За матеріалами Берегівської ОДПІ


Про Захід