Цьогоріч облікові картки платника податків отримали 690 жителів Перечинщини

Опубліковано:

З початку 2014 року в Перечинському відділенні Ужгородської ОДПІ жителям району було видано 690 реєстраційних номерів облікової картки платника податків.

Потреба у такому документі здебільшого виникає у молоді в період її першого влаштування на роботу чи при вступі до вищого навчального закладу. Картка платника податків може стати в нагоді також і підліткові, оскільки деякі учні мають матеріальні заохочення – премії і стипендії, для оформлення яких необхідний такий документ. Дедалі більше звертаються до податкової і батьки новонароджених, молодших школярів та старшокласників.

Для отримання реєстраційного номера картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків фізична особа незалежно від віку зобов'язана особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати в податкову інспекцію облікову картку фізичної особи – платника податків, яка є водночас заявою для реєстрації в Державному реєстрі, та пред'явити документ, що посвідчує особу.

Для заповнення облікової картки використовуються дані документа, що посвідчує особу. Облікові картки неповнолітніх фізичних осіб подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та паспортного документа одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Реєстрація фізичної особи у Державному реєстрі здійснюється протягом п'яти робочих днів від дня подання картки. У разі, якщо фізична особа є неповнолітньою, документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, видається одному з батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та паспортного документа одного з батьків.

Перечинці можуть отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків в Перечинському відділенні Ужгородської ОДПІ за адресою: м. Перечин, пр. Червоноармійський, 3а, кабінет №5. Додаткова інформація за тел. 2-29-92, 2-29-57, 2-34-50.

За матеріалами Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ


Про Захід