На Берегівщині страхувальники сплатили майже 94 мільйони гривень ЄСВ

Опубліковано:

За січень – серпень 2014 року надійшло 93,4 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Рівень сплати порівняно з аналогічним періодом минулого року перевищено на 1,9 млн. грн.

Перший заступник начальника Берегівської ОДПІ Петро Дудаш зазначає, що високих результатів надходжень ЄСВ вдалося досягти завдяки постійній, цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо бази та об'єктів оподаткування, дотримання термінів сплати. Крім цього, проводиться роз'яснювальна робота про переваги добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Зокрема, за цей період громадяни уклали 27 договорів про добровільну участь в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, в тому числі 7 договорів – з особами, яким не вистачало трудового стажу для призначення пенсій.

Нагадаємо, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України працює он-лайн сервіс “Реєстр страхувальників”, завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

Звертаємо увагу, що за інформацією щодо подання звітності та сплати єдиного внеску, отримання безкоштовних ключів електронного цифрового підпису та програмного забезпечення можна звертатися у ЦОП м. Берегове за адресою: вул. Фабрична, 53 та за телефонами 4-26-27, 2-35-48.

За матеріалами Берегівської ОДПІ


Про Захід