Ужгородська «Говерла» (U-19) поступилася столичному “Динамо”

Опубліковано:

Вчора, 10 вересня молодіжний склад ужгородської “Говерли” U-19 у 3 турі приймав на мукачівському “Авангарді” столичне “Динамо”. При декількох небезпечних можливостях вразити ворота київського гранда “Говерла” не скористалась жодною. Натомість – пропустила у власні цілих три м'ячі.

Футболісти “Динамо” у попередньому матчі здобули розгромну перемогу над луцькою “Волиню” з рахунком 5:0, тому і сьогодні не приховували своїх мотивів: забити багато і залишити ворота сухими.
Ще перед початком поєдинку випав чималий дощ, який неабияк вніс корективи у загальну картину матчу. Мокре поле завадило рухатись динамічно, моментами відскоки від газону дезорієнтовували гравців.
Перші хвилини показали: за такої погоди вийти сухими з води жодній команді не вдасться. Після обміну небезпечними моментами одна з команд, все ж, забила. Зробили це столичні гравці вже на 9 хв. матчу. Після діагоналі з лівого флангу помилці у захисті припускається лівий захисник Богдан Павлич. Невпевненими діями захисника скористався Ігор Нечай, який впевнено реалізував вихід на побачення з кіпером ударом в дальній кут. 0:1.
Після пропущеного голу “Говерла” побігла відновлювати паритет. На 15 хв. Варваринець пробивав з-за меж штрафної площі – вище воріт. Згодом Тищук вибігав з центру поля на зустріч з кіпером. Захисники були позаду, але Павло забарився, що дозволило їм наздогнати нападника. Тим не менш, Павло зумів зберегти м'яч у себе, віддав на Тому, який продовжив атаку в напрямку Сегедія. Останній мав нагоду для удару, але оборонець “Динамо” заблокував постріл.
На 28 хв. після проходу Сегедія, який прочавив декількох граців гостей, м'яч відскочив до Тищука. Удар не сильно потурбував київського стража воріт.
Футболісти “Динамо” у цей відрізок часу впевнено контролювали м'яч і чекали свого шансу. Отримали на 42 хв. Стандарт у дещо сумнівній ситуації арбітр призначає на користь гостей та ще й ужгородець отримує гірчичник. Штрафний метрів з 19-ти за всіма канонами виконує Шепелєв. Погоріляк виявився безсилим. 0:2.
Після перерви хід гри проходив за попереднім сценарієм: “Динамо” контролює м'яч, “Говерла” шукає щастя в контратаках. Атакуючу ланку підсилили виходи на заміну Рацина та Варваринця. Старався відзначитись Тищук, який грав на вістрі. Проте удари головою та зі штрафного з інтервалом у 3 хвилини не принесли результату.
А на 73 хв. динамівці забили втретє. Атака з правого флангу і з подальшою передачою у карну площу закінчилась успішним пострілом з лету Норенкова. 0:3.
На 76 хв. небезпечний момент виник у Гея. Тома розкрутився над трьома оборонцями і м'яч дістався ніг Гея. Непоганий удар останнього, проте кіпер, схоже, сьогодні був непробивним.
Як підсумок, молодіжна команда терпить дамашню поразку 0:3. Проте звинувачувати футболістів у самовіддачі язик не повертається.
Інформаційний відділ ФК “Говерла” пропонує вам відео-огляд матчу.

“Говерла” Ужгород U-19 – “Динамо” Київ U-19 – 0:3
Голи: Нечай, 9; Шепелєв, 42; Норенков, 73.

“Говерла”: Погоріляк, Ряшко(к), Махнєв, Беца, Павлич, Кузьмин (Рацин, 46), Гей, Тома (Нурієв, 87), Варваринець В., Сегедій (Ганич, 72), Тишук (Варваринець, 63)
На заміні: Цвєтков, Буксар, Коваль
Тренер: Валентин Слюсар

“Динамо”: Фастов (Маханьков, 84), Тимчик, Приймак (к), Масалов (Єдинак, 84), Дубінчак (Нестеренко, 79), Нечай, Яровой (Козак, 59), Шепелєв (Удод, 74), Оріховський, Тарануха (Норенков, 27), Щєбєтун (Шарило, 63)
Тренер: Юрій Лень

Олександр Курта
Інформаційний відділ ФК “Говерла”


Про Захід