Незвичну річ продають в Ужгороді

Опубліковано:

 Українська валюта стала сувеніром.

Національним банком України випускається різноманітна сувенірна срібна продукція, однією з якої є копія гривні київського типу часів князя Володимира.

Монетна гривня київського типу ХІ-ХІІІ століть була основною одиницею грошового обігу і засобом заощаджень на території Київської Русі. Саме від неї отримала назву і веде свою історію сучасна грошова одиниця, яка стала основою грошового обігу незалежної України.

 

Сувенірна копія гривні київського типу часів князя Володимира виготовлена зі срібла 960 проби. Її маса – 162,5 г. Якість та вміст дорогоцінного металу підтверджується сертифікатом Національного банку України.

Даний сувенірний виріб знаходиться в презентабельному замшевому футлярі, є ексклюзивним подарунком до будь-якого свята чи пам'ятної дати, тож ваші рідні та друзі будуть приємно вражені таким незвичайним та елегантним подарунком.

Придбати дану продукція можна в касі Управління Національного банку України в Закарпатській області щоденно крім суботи та неділі з 9-30 до 16-30 год., перерва на обід з 13-00 до 13-45 год.

Звертатися за адресою : м.Ужгород, площа Пушкіна, 1, – пише прес-служба управління Національного банку України в Закарпатській області.


Про Захід