Що далі? Третя хвиля мобілізації завершилася

Опубліковано:

 Час третьої хвилі мобілізації сплив. Її, зі зміненими умовами, президент Петро Порошенко оголосив 21 липня. Пише Рахів.ін

Відповідно до президентського указу, протягом 45 днів повістки мали прийти передусім офіцерам, фахівцям у необхідних для оборони галузях та тим, хто пройшов відповідне навчання.

На Закарпатті третя хвиля мобілізація відзначилася масовими протестами, які охопили всю область. Так, зокрема, жінки відмовлялися відпускати своїх синів і чоловіків на війну, в той час як біженці зі Сходу масово переїжджали на Закарпаття, і відмовлялися йти воювати за свої землі.

Крім того, на Закарпатті зареєстровано 16 кримінальних проваджень за фактом ухилення від мобілізації, адже мешканці сіл, щоб не воювати, масово почали виїжджати закордон, а найвинахідливіші – укладати шлюб. А все через те, що на Закарпатті, як і по Україні, проживає чимало пар, які має троє і більше дітей, аде досі офіційно не оформили свої відносини. А усе через те, що матері-одиначки отримують більшу допомогу по догляду за дитиною.

Нові повістки прийдуть лише до тих, кого призиватимуть на військову строкову службу.


Про Захід