Ужгородську молодь безплатно вчитимуть вести бізнес

Опубліковано:

Молодь Закарпаття запрошують взяти участь у новому проекті, розробником якого є громадська організація “Єдине студентство”. Мета його – навчити людей, які закінчують або вже закінчили виші, займатися підприємницькою діяльністю. “Школа молодого підприємця” вже оголосила про реєстрацію, вона розпочнеться 15 вересня. Самі тренінги стартують трохи пізніше.

Основна частина проекту пройде в університетах, коледжах і технікумах. Деякі заняття заплановано провести на підприємствах.

Куратор “Школи…” Денис Ман розповідає, що у програмі будуть і теоретичні, і практичні заняття. Запрошуватимуть відомих закарпатських бізнесменів для проведення лекцій (їх, до речі, зможуть послухати і ті, хто не зареєструвався). А щодо практики, то організатори обіцяють цікаві тренінги, складання бізнес-планів та ділові кейси. Практичну частину “Школи” матимуть змогу пройти тільки зареєстровані учасники. За словами Дениса Мана, поки що розраховують тільки на Ужгород, але географія може розширитися завдяки Мукачеву та Хусту.

Реєстрація триватиме до 25 вересня. До цього часу всі потенційні учні “Школи молодого підприємця” мають надіслати своє резюме та мотиваційний лист на адресу організаторів ([email protected]).

До речі, в кінці проекту один або кілька учасників можуть отримати фінансову допомогу для реалізації свого бізнес-плану. Крім того, “випускникам” видадуть сертифікати та призи.

“Про Захід”


Про Захід