В Ужгороді видадуть книгу для бізнес-леді

Опубліковано:

Сьогодні в Ужгородському прес-клубі відбулася конференція, на якій розглянули можливості самореалізації жінок у бізнесі. 1 січня 2014 року розпочався словацько-український проект HUSKROA/1101/221ЄІСП ЄС “Інструменти розвитку можливостей для самореалізації жінок у бізнесі”. Словацьким партнером є неурядове об'єднання “Місцева дієва група “ДУША””, а в Україні проектом займається Агентство місцевого розвитку та інформаційних ресурсів “Європоліс”. 
Учасниками зустрічі стали Оксана Шишканич, менеджер проекту “Інструменти розвитку можливостей для самореалізації жінок у бізнесі”, Олег Лукша, керівник “Європоліс”, експерт з транскордонного співробітництва та успішні ужгородки, які мають свій бізнес: Сандра Гече, Марія Зігалова, Тетяна Мясковська, Яна Сиволошська. 

Олег Лукша розповів, що проект “Інструменти розвитку…” важливий, насамперед, через те, що жінки-підприємці зіштовхуються з багатьма проблема і коли починають роботу, і в подальшому. “Напевно, одна з найважливіших проблем – психологічна, тобто положення жінки у суспільстві. Багато представниць прекрасної статі сумніваються у своїх силах, особливо, коли не мають підтримки. Тому завдання нашого проекту – активізація жінок у бізнесі. Спочатку за допомогою анкетування ми визначимо найбільш гострі проблеми, а потім проводитимемо тренінги для жінок, які бізнес тільки починають і для тих, хто давно займається підприємницькою діяльністю”.
Проект зараз реалізовують на Закарпатті, а також у прикордонних регіонах Словаччини. Партнером зі словацької сторони виступає місцева група дій “Душа” – неурядове об'єднання бізнесу, влади і громадськості. Бюджет української частини – 66 тисяч євро. Проект продовжуватиметься 18 місяців, а завершенням його стане видання книги про жіноче підприємництво, яку напишуть 2 мовами і надрукують накладом близько 500 екземплярів. 

“Про Захід”

Про Захід