Ужгородці хотіли встановлювати GPS в маршрутках, але за чималі гроші

Опубліковано:

ТзОВ “Ужконтроль” не визначили переможцем конкурсу суб'єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом автобусів на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування з використанням “GPS-системи”. Члени виконкому сьогодні, 10 вересня, не підтримали відповідне рішення.
Натомість визначилися з тим, кому доручать встановлювати GPS-систем в громадському транспорті Ужгорода. ПП “Автоімідж”. На засіданні транспортної комісії з 8 кандидатів, які подалися на конкурс, по три голоси отримали ПП “Автоімідж” та ТзоОВ “Ужконтроль”. Однак голова комісії віддав свій голос саме за “Ужконтроль”, тому попередньо підприємство перемогло.
Втім “Ужконтроль” за прокат та обслуговування устаткування виставив ціну в 240 гривень за місяць з 1-го маршрутного таксі. Своєю чергою “Автоімідж” встановив ціну 170 гривень на місяць протягом 2-х років, а в подальші роки взагалі − 100 гривень.
Також “Автоімідж” вже працює В Мукачеві та Житомирі а “Ужконтроль” взагалі зареєстрований тільки в лютому цього року.
До речі, оскільки фінансуватимуть встановлення та сервіс GPS-систем перевізники, після встановлення систем спостереження, Службу пасажирських перевезень ліквідують.

Про Захід


Про Захід