Центральна частина Ужгорода буде без білбордів

Опубліковано:

 Сьогодні, 10 вересня виконком Ужгородської міської ради не продовжив дозволи на розміщення 42-х рекламних конструкцій, які розташовані в історичному центрі міста.
Наприклад, відмовили у продовженні термінів дозволів на об'єкти зовнішньої реклами розташованих на площах Поштовій, Ш.Петефі та Корятовича, вулицях Фединця, Волошина, Жупанатській, Довженка тощо.
Крім того, виконком відправив на довивчення пункт з проекту рішення, в якому йшлося про продовження терміну дії дозволів на розміщення білбордів київської фірми “ЕКО 21 століття”.
Втім багатьом підприємцям, які займаються зовнішньою рекламою виконком дозволи на білборди продовжив, але всього на один рік, замість очікуваних п'яти.
Так продовжили дозволи на об'єкти зовнішньої реклами: ТОВ “Рекламно інформацій КУБ”, ФОП Баландін О.Г., ТОВ “Дрім”, ТОВ “Прага Уж”, ПП “РА Люкс”, ТОВ “ВІП АВТОРЕКЛАМА”, ФОП Пілюгін А.П., ФОП Павленко, ПАТ “Закарпаття Авто”, ФОП Євтіхова Т.М., ПП “Корзо – 2”, ТОВ “Дюна – 95”, ФОП Немеш Л.М., ТОВ “ЕКО ХХІ СТОЛІТТЯ”, ФОП Буланов Л.М., ТОВ “Олд Континент”.
Для того, аби отримати необхідне їм рішення ужгородські бізнесмени цілою командою прийшли на засідання виконкому, втім ані емоційні виступи, ані апелювання до незнання членами виконкому законодавства не допомогли. 12 членів виконкому проголосували за компромісне рішення: продовжити термін строком на один рік. Один член виконкому не підтримав рішення, ще двоє утрималися.

Про Захід


Про Захід