Кум Путіна скучив за Закарпаттям?

Опубліковано:

 Одіозний політик вперше після захоплення дачі активістами наприкінці березня цього року приїхав сюди разом з дружиною та донькою.
Медведчук з родиною пересувається Закарпаттям на гвинтокрилі

Як стало відомо Мукачево.Net з власних джерел, Віктор Медведчук з родиною прибули на Закарпаття літаком у понеділок, 8 вересня. В аеропорту кума Путіна та головного агента Кремля в Україні зустрічали його місцеві поплічники. Примітно, що не покидаючи територію аеропорту сім'я Віктора Медведчука відразу ж пересіла у свій гвинтокрил та попрямувала до дачі у Воловецькому районі, де за інформацією Мукачево.net перебуває досі. Наче б то на відпочинку, але разом з тим, інформують джерела, Віктор Медведчук провів уже кілька зустрічей з місцевими есдеками.

Слід наголосити, що Віктор Медведчук є головним ідеологом терористичних організацій ЛНР та ДНР, і в медіа транслює свою позицію через говорячу голову Нестора Шуфрича, якому постійно дістається в ефіра ШустерLIVE. Якщо раніше Шуфрича либонь не проклинали закарпатці, то на останньому ефірі це зробила жителька Донецька, яку катували, прив'язавши до стовпа.
Мукачево.Net


Про Захід