Відбувся 200-кілометровий міжнародний велопробіг (ВІДЕО)

Опубліковано:

 З 5 по 7 вересня Берегівський туристичний інформаційний центр спільно з угорською туристичною спілкою “Ніршиґ” організував велотур за маршрутом Ніредьгаза-Кішварда-Берегово-Виноградово-Фегирдьормот.  Повідомляє beregszasz.com.ua

Загалом маршрут склав понад 200 кілометрів, всього взяло участь 20 учасників – в основному, це любителі велотурів із Саболч-Сатмар-Береґ та Закарпатської області.
У Берегові учасники зробили коротку зупинку — відвідали римо-католицький собор, де побачили церковний музей, будівлю нової парафії та облаштований дитячий майданчик. Далі вирушили до Виноградова, зупиняючись біля цікавих архітектурних пам'яток. А звідти до Вілка, де угорські велотуристи знову перетнули кордон, а закарпатці повернулися додому.
“Це не перший захід, який ми проводимо із нашими угорськими колегами. 12–14 вересня ми плануємо вирушити на подібний тур до Ніредьгази. Це не спортивний захід, не грантова програма — а просто новий туристичний маршрут, до участі в якому закликаємо приєднатися всіх охочих. Учасники матимуть можливість побачити цікаві місця, покуштувати місцеву кухню.
Слід зауважити, що цього року чимало іноземних туристів відклало свої заплановані подорожі до нашої області через події в Україні. Тому цими спільними заходами ми також хочемо показати, що незважаючи на те, що на сході держави небезпечно, у нас на Закарпатті панує мир. Дуже сподіваємося і молимося за те, аби війна чимскоріше закінчилася і люди перестали жити у страху. А туристів закликаємо і зараз приїздити до нас — Закарпаття є абсолютно безпечним для відпочинку”, — розповідає керівник Берегівського турінфоцентру Йосип Торпоі.


Про Захід