Через нестійку погоду у закарпатських лікарів побільшало роботи (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Навіть молоді закарпатці скаржаться на погане самопочуття.она впливає не лише на настрій, а й на самопочуття. Зміни погоди до душі не всім закарпатцям, особливо алергікам, астматикам і гіпертонікам. Закарпатці кажуть, прогноз погоди можуть навіть не дивитись, піднімається тиск чи болить поперек – можна чекати кліматичних змін. Медики у свою чергу запевняють, у період нестійкої погоди пацієнтів одразу більшає.
Вона мінлива і дуже впливає, особливо на стан здоровя літніх людей. Погода здатна покращити або погіршити самопочуття, а які погодні зміни нас чекають легко можуть спрогнозувати наші бабусі й дідусі, адже недарма їх називають сімейними барометрами. 

 
Зміна погодного настрою неабияк впливає на організм літніх людей, хоча сьогодні звертаються із тиском та головним болем і молоді пацієнти – кажуть лікарі. У багатьох виникає киснева недостатність, посилюється прояв різних недуг. 
 
Однак найбільше від погоди страждає не нервова система, а серцево-судинна, з підвищеним атмосферним тиском у пацієнтів виникають проблеми з кровопостачанням та кровообігом. 
 
Не солодко в цей період і астматикам та алергікам, кліматичні зміни їхні бронхи відчувають дуже гостро, пацієнтам бракує кисню. Метеозалежність у чоловіків і жінок різна, прекрасна половина починає раніше відчувати наближення або припинення бурі і гостріше реагує на погодні зміни. Коли погода не стійка – краще якомога більше рухатися, але організм не перевантажувати. Крім того, медики радять відмовитися від алкоголю і в разі роздратування пити заспокійливе.
 
Про Захід