Заступником голови Закарпатської ОДА вирішував проблеми краян

Опубліковано:

У вівторок 9 вересня під час особистого прийому громадян заступником голови Закарпатської обласної адміністрації по допомогу звернулося близько двадцяти закарпатців.

Проблеми, з якими зверталися краяни до чиновника стосувалися покращення житлових умов та надання матеріальної допомоги на лікування.
До прикладу, жителька Великоберезнянського району звернулася з проханням про виділення матеріальної допомоги у зв'язку з тим, що її син відбув на службу в зону АТО, а чоловіка вона не має. Михайло Михайлович пообіцяв сприяти у виділенні одноразової матеріальної допомоги.

Також на прийом громадян прийшли жінки та матері загиблих в зоні АТО військових. Рідні хотіли дізнатися яка допомога їм передбачена. Заступник голови ОДА провів з ними роз'яснювальну роботу та зазначив, що на наступній сесії облради буде винесено питання про підтримку сімей загиблих в зоні АТО.
До заступника голови Закарпатської ОДА сьогодні звернулася і сім'я переселенців з Донецьку з проханням сприяти у працевлаштуванні. Батько та син є спеціалістами у медичній галузі, а невістка – у банківській справі. Михайло Рівіс пообіцяв в межах своєї компетентності вирішити ці питання.

Крім того, заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс доручив відповідним профільним структурам розібратися з питанням погодження детального плану земельної ділянки, яка відводиться для будівництва храму чоловічого монастиря “Собору пресвятої Богородиці” в урочищі “Джублик”, що в Іршавському районі.

З усіх питань, які були підняті під час особистого прийому громадян, Михайло Рівіс надав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації стосовно вирішення проблем мешканців у найкоротший термін.

Прес – центр ОДА


Про Захід