Небайдужих краян допомагають військовослужбовцям Закарпаття (ВІДЕО)

Опубліковано:

9 вересня 2014 року військовий полігон в селі Оріховиця відвідав народний депутат України Василь Ковач, який закупив та передав будівельні матеріали на потреби Ужгородської дільниці полігону в/ч А 1556.
Будівельні матеріали, серед яких: шифер, шиферні цвяхи, вапно, цемент, жерсть, фарба, орієнтовною вартістю понад 17 тисяч гривень були відвантажені на склад військової частини.
Варто відзначити, напередодні відьбулась зустріч Народного депутата України з військовим комісаром Закарпатського ОВК полковником Іваном Васильцюном. В ході зустрічі військовий комісар відмітив, що окрім багатьох інших нагальних потреб армії, певної допомоги потребує військовий полігон в селі Оріховиця, Ужгородського району, адже кілька місяців тому після буревію було пошкоджено покрівлю окремих навчальних приміщень, постійною є потреба у жерсті для виготовлення мішеней, фарби для їх покриття тощо. А це – запорука якісної бойової підготовки військовослужбовців.
“Завдяки допомозі небайдужих до нинішньої складної економічної та суспільно-політичної обстановки у країні, військовослужбовці Закарпатської області отримують значну матеріальну та моральну підтримку, адже відчуваючи що суспільство дбає про них, вони отримують додатковий стимул стояти за свій народ, за людей, які їм допомагають, які відгукнулись, в хвилину, коли військовикам дуже важко”, – коментує начальник полігону, капітан Віталій Бережний.
Наразі залишається гостра потреба у теплій білизні для наших хлопців, техніки для перевезення особового складу та вантажів, – відмічає військовий комісар краю.
Ми щиро вдячні всім мешканцям нашої області, волонтерам за їхній вклад та підтримку військовиків. Сьогодні ми бачимо – народ та армія разом!

прес-група Закарпатського ОВК


Про Захід