На Закарпатті лісник постраждав від браконьєри

Опубліковано:

 До чергової частини Виноградівського РВ УМВС надійшло повідомлення від майстра лісу Виноградівського лісництва про те, що невідомий відкрито заволодів його мобільним телефоном марки “Самсунг”.

Здійснюючи обхід території Виноградівського лісництва, майстер лісу запримітив двох громадян, які здійснювали незаконну вирубку дерев.

Чоловік одразу зробив зауваження і наказав припинити роботи, але його ніхто не слухав. Побачивши, що лісник хоче телефонувати за допомогою, один зі зловмисників вирвав з його рук мобільний телефон.

Постраждалий одразу ж побіг до найближчого населеного пункту, де і попросив перехожих викликати правоохоронців.

На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група. По гарячим слідам дільничні інспектори міліції зібрали інформацію і встановили особи зловмисників. Ними виявилися мешканці села Онок, які в скоєному злочині зізналися. Речовий доказ вилучено.

Відносно зловмисників відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України (Грабіж). Наразі проводяться необхідні слідчі дії для передачі справи до суду, який визначить міру покарання зловмисникам, – повідомляє Оксана Кобзаренко, Виноградівський РВ УМВС.


Про Захід