Будматеріали для полігону в Оріховиці купить Василь Ковач

Опубліковано:

Парламентар напередодні зустрівся з обласним військовим комісаром Іваном Васильцюном. Під час розмови йшлося, зокрема, про стан мобілізації в області, матеріально-технічне забезпечення солдатів, яких відправляють в зону АТО, проблеми Закарпатського територіального батальйону.

За словами воєнкома, за кошти, виділені тербатальйону, замовлено бронежилети та необхідне обмундирування солдатам, однак на сьогодні постало питання придбання теплої білизни для наших хлопців, а також техніки: автобусів для перевезення, вантажівок. Що важливо – дуже велику підтримку надають волонтерські групи, окремі громадяни.

На сьогодні потребує певної допомоги полігон в Оріховиці: кілька місяців тому після буревію було пошкоджено покрівлю окремих навчальних приміщень, постійною є потреба у жерсті для виготовлення мішеней, фарби для їх покриття тощо. Народний депутат взявся допомогти вирішити ці питання.
На переконання Василя Ковача, ключовим завданням на сьогодні є надання належної допомоги солдатам, які повернулися із зони АТО, перебувають на лікуванні, знаходяться у відпустках. Держава повинна чітко дати зрозуміти цим солдатам, що вони не покинуті напризволяще, що вони потрібні, ними пишаються. Важливо, щоб працювали центри психологічної допомоги та підтримки. І.Васильцюн зазначив, що така робота проводиться. Зокрема, із пораненими, які лікуються у Мукачівському військовому госпіталі, працюватиме група професійних психологів.

Співрозмовники були одностайні в тому, що сьогодні, коли країна фактично перебуває у стані неоголошеної війни, всі громадяни повинні бути єдиними в бажанні максимально допомагати нашій армії.


Про Захід