Закарпатці йдуть в громадські формування заради зброї?

Опубліковано:

На Іршавщині міліціонери поспілкувалися із представниками громадських формувань.  Особливу увагу приділили  тим громадянам, які є власниками спецзасобів. Деякі з них вступили до громадського формування тільки з метою одержати дозвіл на придбання зброї, а в охороні громадського порядку активної участі не беруть, – кажуть у міліції.

 

Про це йшлося на зустрічі працівників Іршавського райвідділу міліції з членами громадського формування села Ільниця – сільських активістів. Зібрання відбулося в приміщення Ільницької сільської ради. Про це виданню “Про Захід” повідомили у УМВС України в Закарпатській області. 

На зібранні обговорювалось питання участі членів загону в охороні громадського порядку під час проведення культурно-масових заходів у селі, футбольних матчів, при проведенні рейдів у населених пунктах працівниками міліції. Йшла мова й про спільні патрулювання в разі необхідності. До речі, це єдине громадське формування на Іршавщині, яке має форменний одяг.

Значна увага була приділена членам громадських формувань, які є власниками спецзасобів. Адже деякі з них вступили до громадського формування тільки з метою одержати дозвіл на придбання зброї, а в охороні громадського порядку активної участі не беруть.

Враховуючи такий стан  присутній на зібрані заступник начальника Іршавського райвідділу підполковник Мирон Лещишин вніс пропозицію, що власники спецзасобів, які не працюють і жодного разу не вийшли на чергування виключити  із списку громадських формувань.

Члени громадського формування прийняли рішення, переглянути Статут громадського формування і внести до нього зміни із врахуванням складної суспільно-політичної ситуації на Україні, –

 
Про Захід