Празький Майдан хоче допомогти українцям зупинити Путіна (ФОТО)

Опубліковано:

В Чеській республіці з 6 вересня стартував однодобовий Празький Майдан. Ціль: допомогти українцям зупинити Путіна. Організатори: прості молоді інтелігентні Чеські патріоти. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Michajlo Siheti

Майдан з 10 години ранку став розширюватися прямо на очах. Хтось з громадян приніс написані плакати, хтось туристичні палатки, образи Путіна, хтось стрічки, ножиці, скоч та інше. До нього приєдналися, та ряд інших демократично налаштованих об'єднань. Радістю стало для мене, що і наші Українські патріоти приєдналися до Празького Майдану. Біля 15 години дня з'явився генератор і розпочалася монтувати примітивна сцена. Майдан простояв всю ніч. Стоїть і зараз. В цій акції взяли участь жителі міста Брандіс над Лабем- Стара Болеслав, побратимого міста Дунаївці.

На Малостранській площі за добу проходить біля 100 тисяч туристів. Багато хто з них фотографувався на фоні двох прапорів: Українського та Чеського. Учасники акції володіли: українською, російською, англійською, німецькою та іншими мовами. Деякі з туристів в перше почули про Україну. Поряд з Майданом розмістилася група патріотів, які збирали підписи під зверненням (петицією) до: Чеської влади та Європарламенту, про термінові заходи (жорсткі економічні санкції проти Путіна, допомогу Україні військовою амуніцією, зброєю та гуманітарною.

Не обійшлося без провокаторів зі сторони проросійсько налаштованих осіб (антимайданівців). Поліція затримала двох Українських патріотів.
Підтримаймо Чеських патріотів.

Фото в матеріалі використано з доступних джерел інформації в фейсбуку: Rusko, nepřítel ČR a Evropy, української патріотки Katerina Skrypnik, ,
7 вересня 2014 року. Координатор: Михайло Сігеті


Про Захід