Закарпатці передали військовим техніку вартістю понад півмільйона гривень

Опубліковано:

6 вересня в селі Заріччя, Іршавського району місцеві підприємці урочисто передали закуплену автомобільну техніку військовослужбовцям Збройних Сил України, прикордонникам та представникам батальйону “Карпатська Січ”.
Колона з трьох вантажних автомобілів, прикрашена Державним Прапором України у супроводі військовослужбовців батальйону територіальної оборони Закарпаття, командування Закарпатського обласного військового комісаріату, військового комісара Іршавсько-Виноградівського ОРВК, прикордонників та представників батальйону “Карпатська Січ” , пройшла вулицями села і зупинилась в центрі, біля пам'ятника видатному українському генію.
Два бортових вантажних автомобіля “Камаз”, ГАЗ-66, електростанція, бензопили, теплі речі, воду, продукти харчування, інструменти, ліки та багато іншого передали під час зустрічі підприємці села представникам від військовиків та прикордонників.
Один вантажний автомобіль “Камаз” було передано окремій прикордонній комендатурі прикордонного загону, ще один “Камаз” дістався батальйону територіальної оборони Закарпатської області, вантажний автомобіль ГАЗ-66 було відправлено в батальйон “Карпатська Січ” – загалом приблизно за сім днів зусиллями близько 30 підприємців села Заріччя було зібрано понад півмільйона гривень.
“Ми патріоти нашої держави. Ніхто з нас не хоче війни, але ми всі бачимо, що наші військовослужбовці потребують допомоги. Ми не можемо стояти осторонь. Все що ми робимо – ми робимо заради існування миру”, – коментує Іван, один із підприємців села.
Командування Закарпатського обласного військового комісаріату висловлює щиру вдячність краянам за всебічну благодійну допомогу для військовослужбовців, їх підтримку та активну громадянську позицію.
прес-група Закарпатського ОВК


Про Захід