Сьогодні в СБУ – прийом громадян

Опубліковано:

 У Києві в Міжвідомчому центрі допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти та в регіональних органах СБУ проводиться особистий прийом громадян

За дорученням Президента України у Службі безпеки України працює Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти.
Зараз ведеться активна робота з уточнення бази даних зниклих, аби знайти і повернути додому кожного українця, який потрапив у полон або зник без вісти. Міжвідомчий центр працює спільно з волонтерами, громадськими активістами, незалежними журналістами.
6 вересня голова СБУ В. Наливайченко та координатор Центру В. Яловенко провели особистий прийом людей, які розшукують своїх рідних та близьких.
7 вересня за дорученням голови СБУ В. Наливайченка керівники регіональних органів СБУ особисто організують та проведуть прийом громадян в регіональних управліннях і міжрайвідділах щодо допомоги в питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти.
Т.в.о.начальника Управління Служби безпеки України в Закарпатській області Володимир Гелетей проведе особистий прийом громадян за адресою: м.Ужгород, вул. О.Довженка,3.
У приміщеннях міських та міжрайонних відділів Управління СБ України в Закарпатській області прийоми громадян керівники проведуть в м.Мукачево (вул.Маргітича,36), м.Перечин (вул.Червоноармійська, 7), м.Виноградів (вул.Миру,48), м. Чоп (пл.Європейська, 1), м.Берегово (вул.Сечені, 17) та у м.Тячів (вул. Жовтнева, 1).
Крім того, для звернень громадян цілодобово працює “гаряча лінія” call-центру 0800-501-482, 044-235-63-67 та електронна скринька [email protected]

Прес-група УСБ України в Закарпатській області


Про Захід