«Поливаний флешмоб» накрив Закарпаття (ВІДЕО)

Опубліковано:

На Закарпатті давно люблять поливатися – на поливаний понеділок чи на 6 травня, день Юрія. Втім, цих двох приводів стало мало, тож вирішили взяти приклад ще й з американців, точніше з флешмобу “Ice bucket challenge”. В Америці він був ініційований для збору грошей на боротьбу з рідкісною важкою хворобою і результат вразив навіть найбільших скептиків – сума зібраних коштів пішла на десятки мільйонів доларів.

В Україні, запозичивши метод американців, гроші почали збирати на актуальнішу для України потребу – забезпечення армії.

Потроху флешмоб набув велетенських масштабів. Отримувати виклики й виконувати їх почали всі – співаки, актори, міністри, депутати. Долучився навіть президент Порошенко. Сам він не робив відео з поливанням (певно, це вже було б занадто), але його діти в “Ice bucket challenge участь все ж взяли.

Що стосується закарпатців, то у нас поливалися вже, зокрема, волонтер Галя Ярцева, проректор Федір Шандор, депутат міськради Ростислав Буланов, керівник Міжгірщини Андрій Шкета, нардеп Валерій Пацкан, танцюристи з гурту “Бліц”, підприємець Роберт Горват, багато журналістів, митців і багато-багато інших.

Можна сперечатися на рахунок того, наскільки цей флешмоб “розумний” і чи доречні такі прості розваги, коли війна. Але результат очевидний – “поливана естафета” лише на Закарпатті зібрала для армії вже десятки тисяч гривень. І хоча завжди можна зауважити, мовляв гроші можна пожертвувати і без поливання, так само їх можна віддати і з поливанням.

А для тих, кого “поливаний флешмоб не дратує, ми приготували невеличку добірку із закарпатцями, що виливають собі на голову воду з льодом та закликають повторити це інших.

Про Захід

 


Про Захід