Закарпатка має шанс представляти Україну на світовому конкурсі краси!

Опубліковано:

Пропонуємо читачам проголосувати за дівчину, яка, на Вашу думку, зможе гідно представити Україну на міжнародному конкурсі краси Miss World. Серед претенденток школярка з Берегова, яка представляє на всеукраїнському конкурсі Закарпаття. – Беатріса Міндак.

Складна соціально-політична ситуація в країні змушує Національний комітет конкурсу “Міс Україна” проводити традиційне свято краси в нетрадиційному форматі. “Зайве торжество, святкові та концертні виступи сьогодні не доречні. Водночас на найпрестижнішому світовому конкурсі краси Miss World, який цього року відбудеться в Лондоні, Україна повинна бути представлена достойно,” — переконаний голова комітету “Міс Україна” Сергій Матяш.

У містах і областях України, незважаючи ні на що, були проведені відбіркові тури. 24 переможниці та призери цих конкурсів увійшли до складу фіналісток “Міс Україна 2014”.

Так, серед фіналісто під № 11 — 16-річна берегівчанка Беатріса Міндак. Нагадаємо, красуня здобула минулоріч титул “Міс Закарпаття”.

Вибір читачів враховуватиметься основним складом журі при вирішальному голосуванні. Свій вибір можна зробити за цим посиланням: My Webpage

transkarpathianews.net


Про Захід