Прокурор розкритикував міліцію за бездіяльність

Опубліковано:

Голова громадської ради при УМВС у Закарпатській області звернувся до прокурора області Олега Федорчука з претензіями щодо нібито бездіяльності прокуратури в кримінальних справах, які мають відношення до організації “Правий сектор”.

Зокрема, він перерахував розгром гральних автоматів в готелі “Закарпаття”, конфлікт біля будівлі СБУ в Ужгороді, який завершився пораненнях міліціонера, а також спробу ввезення на Закарпаття незареєстрованої зброї. Коли добровольці ПС поверталися з зони АТО та були затримані у Львівській області.

“Які наслідки цих подій, яке реагування прокуратури? Чому немає чіткої позиції прокуратури по цих подіях?”, – поцікавився активіст і своїми питаннями викликав в прокурора здивування.

Він зауважив, що всі згадані справи розслідують слідчі УМВС, а діючий кримінальний кодекс передбачає, що вони виключно в компетенції міліції. В свою чергу прокуратура жодного випадку не намагалася якимось чином загальмувати розслідування справ.

“У всіх згаданих випадках порушені кримінальне провадження. За фактами затриманих автомобілів та зброї справу ведуть львівські правоохоронці. Всі четверо нападників на СБУ перебувають в СІЗО. Слідство проводить міліція, як і по розбитому майну. Якщо слідство в цих справах буде завершено, то прокуратура лише за.

Але міліція не може чомусь їх завершити. Тобто це бездіяльність органів внутрішніх справ”.
Окремо “дісталося” слідчим у справі нападу на СБУ. “Як так виходить. Що поранений співробітник міліції, а вона навіть не звітує про хід слідства. Виходить, міліція не переймається долею своїх робітників”.

Про Захід


Про Захід