При зустрічі зі слідчими русини-сепаратисти різко «закохуються в Україну

Опубліковано:

Прокурор області на зустрічі з громадськістю пояснив, чому кримінальних справ по русинському сепаратизму так небагато (всього чотири) і з якими труднощами стикаються слідчі при перевірці фактів.

Справа в тому, що абсолютна більшість русинських інтернет-бійців різко міняють свої погляди при зустрічі зі слідчими. Виявляється, що їхні сторінки в Інтернеті фальшиві або ж аканти зламані, а самі вони ніколи так не вважали. Зокрема, завжди відмовляється від позиції, задекларованої в Інтернеті, Іван Петровцій.

Пан прокурор запевняє: в питанні сепаратизму є чітка співпраця з міліцією та СБУ, прізвища найактивніших відомі, їхні заяви уважно вивчаються.

“І Сидор, і Петровцій, і багато інших нами скрупульозно розробляється. Проводиться низка заходів і ситуація чітко відстежується”, – запевняє він.

Зі слів Олега є чимале коло осіб і на Закарпатті, і в Росії та інших країн, яких перевіряють в зв'язку з сепаратистською діяльністю. Однак, докладніше говорити про хід слідства поки що зарано, щоб не нашкодити йому.

“Про Захід”


Про Захід