“Експорт в ЄС”: в Ужгороді започатковуватимуть нові бізнес-проекти

Опубліковано:

18-20 вересня в Ужгороді відбудеться міжнародний економічний форум “Експорт в ЄС”. Він проходитиме у приміщенні Закарпатського обласного державного українського музично – драматичного театру ім. братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв.

Його організатори – обласна рада, яка проводить захід спільно з ТОВ “Кратос” (м.Кривий Ріг).

Мета форуму – започаткування нових бізнес-проектів між Україною та ЄС, котрі будуть знаходитися на Закарпатті або використовувати транзитні можливості нашого регіону.

Для підготовки форуму утворено організаційний комітет з підготовки і проведення форуму на чолі з першим заступником голови ради Василем Брензовичем. Технічним організатором проведення Форуму визначено товариство з обмеженою відповідальністю “Кратос”, якому доручено розробити робочий план та програму форуму.

У четвер в обласній раді відбулося засідання оргкомітету форуму, на якому було обговорено деталі проведення конкурсу. Участь в роботі взяли перший заступник голови облради Василь Брензович, керуючий справами виконавчого апарату облради Михайло Попович, голова комісії облради з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Богдан Кинів, директор “Агенства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва “Закарпаття” Валерій Грищенко, представники управлінь ОДА.

В рамках форуму передбачається проведення виставки, на якій будуть презентовані товари та експортні можливості його учасників. Участь у форумі планують взяти представники міністерства економічного розвитку і торгівлі, міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, міністерства аграрної політики, Словацького культурного співтовариства, “Клубу експортерів України”, “Української асоціації якості”, ряд компаній з ЄС, представники країв Височина та Пардубіце Чеської Республіки.

Прес-служба облради

 


Про Захід