Прокуратура зайнялася закарпатською приймальнею депутата від “Йоббіка”

Опубліковано:

 Прокуратура Закарпатської області звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом щодо припинення діяльності благодійного фонду “Приймальня незалежного депутата Європейського парламенту Ковача Бейли”.

Так, праворадикальною партією Угорщини “За кращу Угорщину” (“Йоббік”) у власній політичній програмі задекларовано повернення Закарпаття до Угорської Республіки.
З метою реалізації вказаних задумів, партією утворено та зареєстровано благодійний фонд “Приймальня незалежного депутата Європейського парламенту Ковача Бейли”, діяльність якого спрямована на втручання у внутрішні справи України та посягання на її територіальну цілісність. Встановлено, що благодійна організація в місті Берегово діє з грубими порушеннями законодавства України.

Зокрема, встановлено відсутність фонду за місцезнаходженням, в результаті чого складено відповідний акт. На підставі цього, державним реєстратором Берегівського міськрайонного управління юстиції внесено відповідний запис. Відповідно до українського законодавства, це є підставою для винесення судового рішення щодо припинення юридичної особи.

Також, всупереч Закону України “Про благодійну діяльність та благодійні організації” вказаний благодійний фонд упродовж 2013-2014 років не подавав фінансовий звіт про суб'єкт малого підприємництва та податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


Про Захід