Активісти в Ужгороді пікетували консульства сусідів (ФОТО)

Опубліковано:

 Сьогодні, 3 вересня, активісти пікетували Генконсульства Словаччини та Угорщини в обласному центрі. Представники Демократичного Альянсу на Закарпатті та Асоціації власників авто на транзитних номерах “ЗАВТРА” в такий спосіб продемонстрували свою позицію щодо тог, що уряди зокрема і цих країн не підтримали чергове посилення санкцій проти Російської Федерації.
Першим пікетували Генеральне консульство Словацької республіки. Доволі швидко до протестувальників вийшла Янка Бур'янова, Генеральний консул Словаччини в Ужгороді.
Вона пообіцяла передати звернення, яке підготували активісти, уряду Словаччини, подякувала краянам за співпрацю та висловила захоплення тим, що в українців наразі є така сильна громадська позиція. Також Генкосул відзначила, що словаки дуже співчувають нашим втратам та сподіваються на найшвидше вирішення конфлікту мирним шляхом.
Наступним пікетували Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді. Тут з мітингувальниками спілкувався консул Денеш Балог, який пообіцяв передати звернення активістів своєму уряду, висловив співчуття сім'ям тих, хто загинув на Сході, а також наголосив на тому, що Угорщина за суверенну і неділиму Україну.
Кілька разів відповідаючи на питання присутніх Денеш Балог акцентував увагу на тому, що в дипломатії є свої правила і він може діяти тільки в межах власних повноважень. Зокрема такий аргумент прозвучав у відповідь на прохання активістів надати відповідь на їх звернення.
До речі, Генеральний консул Пан Йожеф Бачкаі був помічений на балконі третього поверху будівлі, втім до мітингувальників так і не вийшов.

“Про Захід”


Про Захід