ДАІ водіям: проявіть патріотизм – не порушуйте ПДР!

Опубліковано:

 Останнім часом в Ужгороді в певних колах мусується інформація про те, що майже всі “даішники” міста поїхали в зону АТО і тепер в місті нікому карати порушників ПДР. Такі сподівання абсолютно безпідставні!

Як повідомив начальник УДАІ УМВС області полковник міліції Михайло Бойчук, чимало співробітників Державтоінспекції краю справді або вже перебувають в зоні АТО на Сході України, або цими днями туди вирушають. Причому зробили вони це абсолютно добровільно.

Поряд з цим, в міліції достатньо сил і засобів, аби навести лад на дорогах області. На шляхах краю, в тому числі і в Ужгороді, як і раніше, патрулюють наряди ДПС, які виявлятимуть нетверезих водіїв та інших порушників ПДР. На усіх в′їздах-виїздах в область діють пости та мобільні групи правоохоронців.

Водночас керівництво ДАІ краю звертається до самих учасників дорожнього руху. Дуже добре, коли водії прикрашають свої автомобілі державними прапорцями, синьо-жовтою символікою тощо. Однак патріотизм можна проявляти і в інший спосіб – не порушуючи Правил дорожнього руху. Будьмо взаємно толерантними і ввічливими на дорозі!

СЗГ УМВС України в Закарпатській області


Про Захід