Чи стануть цивілізованішими ужгородські маршрутки?

Опубліковано:

 Як повідомив заступник Ужгородського міського голови Ярослав Шафарь, маршрутки в обласному центрі отримали шанс стати цивілізованішими, а міська влада – контролювати процес перевезень. В Ужгороді відбувся конкурс на визначення підприємства, яке буде надавати ці послуги. Про це “Про Заходу” повідомив “Ужгород. ін

Загалом у конкурсі з визначення суб'єкта господарювання для виконання функцій організації та управління рухом автобусів на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування у м. Ужгород з використанням “GPS-системи” взяли участь сім підприємств.

А саме: ПАТ “Луцьке автотранспортне підприємство 10701”, ПАТ “Елсітон”, ТзОВ “Клайт”, ТзОВ “Ужконтроль”, ТзОВ “Українські навігаційні системи”, ПП “Автотранспортне підприємство № 1”, ТзОВ “КБ ІНЖИНІРИНГ”, з яких ПП “Автотранспортне підприємство № 1” подало заяву про відкликання конкурсної пропозиції. А також ТзОВ “Ужконтроль” подав заяву щодо зниження вартості послуг GPS-моніторингу, а саме: пропозицію з щомісячною оплатою 215 грн. за один транспортний засіб.

Одними із головних вимог для перемоги в конкурсі була відсутність потреби додаткових витрат із міського бюджету, а також те, що обладнання може бути з часом доповнено додатковими модулями, які вписуються в концепцію “Безпечне місто” та можуть мати додаткові опції, а саме: озвучка зупинок, обладнання “розумна зупинка” та лічильник пассажирів.

Перед самим визначенням переможця провели кілька засідань, у тому числі із перевізниками, аби вони могли поставити учасникам конкурсу свої питання.

Відтак голосуванням члени конкурсного комітету віддали голоси так: За ПП “Автоімідж” – 3 голоси, за ТзОВ “Ужконтроль” – 3. Інші отримали по нуль голосів. Оскільки при рівній кількості голосів визначальним є голос голови конкурсного комітету, послуги із моніторингу за рухом автобусів надаватиме “Ужконтроль”.

Тепер маємо чекати на те, чи в сфері пасажирських перевезень в Ужгороді дійсно будуть якісні зміни.


Про Захід