Просто зараз! В Ужгороді вишивають карту Закарпаття (ФОТО)

Опубліковано:

В центрі Ужгорода стартувала всеукраїнська акція-флешмоб з вишивання карти України. Ужгородці, звичайно, вишивають Закарпатську область.

Крім того, взяти участь в події можуть і мешканці інших регіонів. Вони вишивають свої області. Такою нагодою майже відразу скористалися гості міста з Харкова, Одеси, Черкас. Приєдналися до події навіть двоє туристів з Москви. Щоправда, вишивати їм на карті України нічого, але гості залюбки поспілкувалися з учасниками флешмобу.

Вони розказали, що приїхали до України, щоб на власні очі побачити, що відбувається в нашій країні. І поки що отримали суто позитивні емоції. А бандерівців, звісно, зустріли – в ресторані “Криївка” у Львові.

Що ж до флешмобу, то приєднуються до нього ужгородці дуже охоче. Лише за першу годину акції карту шили близько 40 чоловіків, а навколо вже зібралася черга з бажаючих долучитися до вишивки.

Маєте змогу прийти вишити Закарпаття й ви. Акція триватиме сьогодні до 18:00, а також завтра.

Таким чином вишивана карта України об'їде всю країну. Передбачається, що буде побитий рекорд за кількістю шевців, які візьмуть участь в флешмобі.

Про Захід


Про Захід