Закарпатська прокуратура вирішувала питання мобілізації

Опубліковано:

 В прокуратурі Закарпатської області відбулась міжвідомча нарада з питань мобілізації

2 вересня 2014 року у прокуратурі Закарпатської області відбулась міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Закарпатської області, на якій були відпрацьованні питання взаємодії військових комісаріатів краю, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів з питання додержання законності під час проведення часткової мобілізації на території області.

У заході взяли участь керівництво прокуратури області та міжрайпрокурори, перший заступник голови Закарпатської ОДА, керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради, військовий прокурор Закарпатського гарнізону, керівництво УСБУ та УМВС області, керівники райвідділів УМВС, заступник Закарпатського обласного військового комісара, військові комісари районів краю та командування Ужгородського Зонального відділу військової служби правопорядку.

Розпочав нараду прокурор Закарпатської області Олег Сидорчук, якій підкреслив:

“Від усіх без винятку структур вимагається безумовне та своєчасне виконання вимог законодавства про мобілізацію”, адже в умовах ведення на сході України бойових дій, від усіх без винятку владних структур вимагається безумовне та своєчасне виконання вимог законодавства про мобілізацію та поставлених керівництвом держави завдань.

З доповіддю про стан виконання заходів часткової мобілізації по черзі виступили заступник військового комісара Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Олександр Года та військові комісари районних та міських військових комісаріатів області.

Заступник військового комісара Закарпатського ОВК наголосив, що для забезпечення якісного оповіщення військовозобов'язаних необхідно активізувати більш тісну співпрацю між працівниками органів внутрішніх справ, прокуратури, голів селищних рад, РДА, начальників облікових столів та військових комісаріатів Закарпатської області. Вказав на ряд недоліків, які станом на сьогоднішній день не дозволяють ефективно та скоординовано проводити мобілізаційні заходи – в деяких районах Закарпаття голови сільрад фактично ігнорують роботу з оповіщення військовозобов'язаних, порушуючи тим самим вимоги чинного законодавства. Про це засвідчили перевірки, проведені органами прокуратури області.

В результаті проведеної наради було вироблено ряд спільних заходів для більш ефективного виконання Указу Президента України “Про часткову мобілізацію”, при цьому прокурор області доручив міськрайпрокурорам взяти питання мобілізаційної підготовки та мобілізації на особистий контроль.

Прес-група Закарпатського ОВК


Про Захід