Купи книгу – підтримай військових!

Опубліковано:

 У середу, 3 вересня, у приміщенні ректорату Ужгородського національного університету розпочав роботу благодійний книжковий ярмарок, кошти з якого підуть на підтримку закарпатських військових, які служать у зоні проведення АТО.

Ідейними натхненниками та організаторами благодійної акцій виступили доцент кафедри політології та державного управління Іван Стряпко з дружиною.

“Один день я уже волонтерив, тому знаю, наскільки важко збирати ці гроші. Тому і спробували провести таку акцію. Ми подивимось, як у нас підуть справи, скільки коштів ми зможемо зібрати, і тоді вже думатимемо про продовження”, — розповів Іван Стряпко.

На ярмарку представлений найрізноманітніший асортимент книг: від колоїдної хімії до історії мистецтва та античної філософії. Збирали книги, в основному, викладачі УжНУ, до яких особисто звертався Іван Стряпко. Долучилися також видавництва та закарпатські письменники.

Працюватиме ярмарок два дні, із 10 до 16 години, тому всі бажаючі ще мають можливість поповнити свої бібліотеки та долучитися до благодійної справи. Окрім того, завтра, о 14 годині, відбудеться й зустріч із Мирославом Дочинцем

Голос Карпат


Про Захід