Не сплатив компослуги – плати штраф!

Опубліковано:

 Відтепер за не сплату послуг – штраф! Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ оприлюднило проект закону, що визначає порядок нарахування пені за несвоєчасну оплату споживачами житлово-комунальних послуг. Сьогодні населення України вже боргує більше 11 мільярдів гривень за компослуги.

Пеню хочуть нараховувати окремо за кожен місяць. Нещодавно, Кабінет Міністрів вніс до Верховної Ради законопроект, який передбачає штраф за несвоєчасну оплату громадянами житлово-комунальних послуг. Законопроект “Про житлово-комунальні послуги” зареєстровано в парламенті за 29 серпня. Граничним терміном внесення плати за житлово-комунальні послуги є 20-е число місяця, наступного за розрахунковим. При цьому пеня нараховується за кожен місяць окремо.
Як повідомляють ЗМІ посилаючись на державну службу статистики – населення України заборгувало понад 11 мільярдів гривень за комунальні послуги. Нагадаємо, що в Україні дорожчають комунальні послуги. У травні підвищилась ціна на газ, в червні – на електроенергію, а в липні – на воду та центральне опалення.

Мукачево. нет


Про Захід